HAKKIMIZDA

5 Adım

      Daha önceki danismanlik tecrübesi ile beraber 04.01.2016 yilinda kurulan 5 ADIM DANISMANLIK VE ENERJI, Avrupa Birligi Projeleri (IPARD), Gida Tarim ve Hayvancilik Bakanligi destekleri, Kalkinma Ajanslari, KOSGEB ve TUBITAK kurumlarinin vermis olduklari hibelerin projelerini olusturmak ve yatirimcilara destek olmak için hizmet çalismalarini yürütmektedir. Projeler kapsaminda Yenilenebilir Enerji Projeleri beraberinde destek verilmektedir.

       Ayni zamanda sirketlerin kurumsal alt yapisini olusturmak anlaminda ISO Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmeleri ve sistemin kurulmasi hizmetlerini sagladigi gibi Marka Tescil, TS, CE belgelerinin de  alinmasini saglamaktayiz. Yatirim Tesvik belgeleri ve yurt disi ihracat desteklerinin de hizmetini saglamaktayiz. Is Sagligi ve Güvenligi Danismanlik hizmeti ve isletmelerin Risk Analizlerinin yapilmasinda da destek hizmeti vermektedir.

     Danismanlik sektörünün genis olmasi sebebiyle tarimsal isletmelerin ihtiyaci olan uygun yatirim analizlerinin uzman ve tecrübeli ekibimizle yapilmasina öncülük etmektedir.

       5 ADIM DANISMANLIK VE ENERJI, Tarimsal anlamda iyi tarim uygulamasi ve Global GAB hizmeti de saglamaktayiz. Sürekli gelismeyi ilke edinen firmamiz dogru, yerinde, karli ve sürdürülebilir bir hizmet ile yatirim sonrasinda yatirimciyla beraber yürümektedir.

      Akademik alt yapisi olan AR-GE danismani, üretim ve teknik alt yapisi olan mühendis ve mali alt yapisi olan uzman kadromuz ile fikirlerinizi projeye, projelerinizi verimli üretime dönüstürecek yöntemler gelistirmek, kurumlar ile aranizda köprü, yüksek karlilik ve kalite standardinda sürdürülebilirlik, büyüme sürecinde daima çözüm ortaginiz olmaktayiz.

  • 3

    YILDA
  • 32

    PROJE
  • 9735000

    HİBE